CSALÁDBAN AZ ERŐ

Családi vállalkozásként az összetartás, a lojalitás és a megbízhatóság, sikeres üzleti vállalkozásként pedig a szakértelem, elhivatottság és hosszútávú gondolkodás, ami meghatároz minket.

Építs karriert a Transintertop-nál!

Ha számodra is fontosak a hasonló értékek, örömmel látunk csapatunkban!
Nézd meg az aktuális állásajánlatainkat!

Aktuális karrier ajánlataink

Ha épp nincs neked szóló állás, de szeretnél a csapatunk tagja lenni, küldd el önéletrajzod az allas@transintertop.hu e-mail címre.

Nemzetközi fuvarszervező-vezénylő munkakörbe munkatársat keresünk!

 Feladatok:
  • Nemzetközi közúti fuvarszervezés
  • Díjkalkulációk készítése
  • Fuvarmegbízások precíz, költséghatékony teljesítése
  • Szállítások nyomon követése, teljes körű adminisztrációja
  • Partnerekkel való (megbízók és alvállalkozók) együttműködés, kapcsolattartás
  • Gépjárművezetők napi koordinációja, felmerülő problémák megoldása
  • Heti, havi riportok, jelentések készítése
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség, logisztikai végzettség előny jelent
  • Minimum 2 éves nemzetközi fuvarszervező munkakörben szerzett tapasztalt
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű kezelése (Excel, Word)
  • A tevékenységre vonatkozó jogszabályok ismerete
  • Közúti fuvarozásra vonatkozó ismeretek
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés, csapatszellem, stressztűrő képesség
  • Pontosság, precizitás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság
  • Konfliktus kezelés
  • Terhelhetőség
  • Lojalitás
Amit kínálunk:
  • Stabil gazdasági háttérrel rendelkező, 100 %-ban magyar tulajdonú társaság
  • Sokoldalú, felelősségteljes pozíció
  • Szakmai megbecsülés, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
Egyéb információk:
  •  Munkavégzés helye: Környe vagy Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed és megfelelsz a fenti elvárásoknak, várjuk fényképes jelentkezésed, magyar és angol nyelven, a bérigény megjelölésével.

* Kötelező mező