CSALÁDBAN AZ ERŐ

Családi vállalkozásként az összetartás, a lojalitás és a megbízhatóság, sikeres üzleti vállalkozásként pedig a szakértelem, elhivatottság és hosszútávú gondolkodás, ami meghatároz minket.

Építs karriert a Transintertop-nál!

Ha számodra is fontosak a hasonló értékek, örömmel látunk csapatunkban!
Nézd meg az aktuális állásajánlatainkat!

Aktuális karrier ajánlataink

Ha épp nincs neked szóló állás, de szeretnél a csapatunk tagja lenni, küldd el önéletrajzod az allas@transintertop.hu e-mail címre.

NEMZETKÖZI gépkocsivezető munkakörbe munkatársat keresünk!

Az új munkatárs feladatai:
  • nemzetközi (Be-Ne-Lux Államok, Dánia, Németország, Csehország, Ausztria) fuvarfeladatok végrehajtása 40 tonnás nyerges szerelvénnyel, telephelyről (Környe) rakott pótkocsival történő indulással
  • Heti fordulók választható munkarendben. A 45 órás pihenő Magyarországon történik.
A pályázóval szembeni szakmai elvárások:
  • „C” és „E” kategóriás jogosítvány
  • GKI vizsga
  • minimum 2 éves nemzetközi gépkocsivezetésben szerzett tapasztalat
  • erkölcsi bizonyítvány
  • megbízhatóság
  • rakományrögzítés ismerete és helyes alkalmazása
  • problémamegoldó képesség
  • rugalmasság
Az elbírálásnál előnyt jelent:
  • ADR vizsga
  • DIDb kártya
  • Komárom-Esztergom, Fejér, Pest, Győr-Moson-Sopron megyei lakóhely
Amit kínálunk:
  • átlag kereseti lehetőség: havi nettó 650.000 Ft
  • Scania típusú gépkocsipark
  • próbaidő után saját vontató
  • ismétlődő, bejáratott fuvarfeladatok
  • pontos bérkifizetés
  • étkezési hozzájárulás (próbaidő után)
  • kiváló fuvarszervezői és műszaki háttér
  • rugalmas, tervezhető munkavégzés

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed és megfelelsz a fenti elvárásoknak, várjuk jelentkezésed.

(A kötelező mezőket * -gal jelöltük.)

    Ország *

    Kérjük jelölje be, amennyiben rendelkezik valamelyikkel az alábbiak közül:

    Előző 3 munkahelyének neve
    Mettől? (év, hónap)
    Meddig? (év, hónap)

    Honnan hallott a Transintertop Kft.-ről?

    * Kötelező mező

    Tehergépkocsi szerelő munkakörbe munkatársat keresünk!

     Új munkatárs feladata:
    • tehergépjárművek, pótkocsik szervizelése, karbantartása
    • szakirányú végzettség
    • C, E kategóriás jogosítvány
    • tehergépjárművek szerelésében szerzett tapasztalat
    • diagnosztikai ismeretek
    • Stabil vállalati háttérrel rendelkező magyar társaság
    • Sokoldalú, felelősségteljes pozíció
    • Szakmai megbecsülés, fejlődési lehetőség
    • Versenyképes jövedelem
    • Hosszútávú, biztos munkahely
    • 8 órás munkarend, hétvégi (szombat) munkavégzés havi 2 alkalommal
    Egyéb információk:
    •  Munkavégzés helye: Környe