CSALÁDBAN AZ ERŐ

Családi vállalkozásként az összetartás, a lojalitás és a megbízhatóság, sikeres üzleti vállalkozásként pedig a szakértelem, elhivatottság és hosszútávú gondolkodás, ami meghatároz minket.

Építs karriert a Transintertop-nál!

Ha számodra is fontosak a hasonló értékek, örömmel látunk csapatunkban!
Nézd meg az aktuális állásajánlatainkat!

Aktuális karrier ajánlataink

Ha épp nincs neked szóló állás, de szeretnél a csapatunk tagja lenni, küldd el önéletrajzod az allas@transintertop.hu e-mail címre vagy érdeklődj a +36 20 558 6709  telefonszámon (H-P:  8:00 -16:30 között hívható!)

Főbb feladataid lesznek:

  • Belföldi és nemzetközi fuvarok alvállalkoztatása, szoros együttműködésben a kollegákkal
  • Megbízókkal és alvállalkozókkal történő folyamatos kapcsolattartás
  • Kapcsolati háló fejlesztése, mind megbízói, mind alvállalkozói oldalon
  • Árajánlatok készítése, együttműködés a cég értékesítőivel
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Tervcélok elérésében való aktív részvétel

Főbb elvárások:

  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség (Logisztikai szakirány előnyt jelent)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Aktív angol, német, olasz, francia vagy szláv nyelvtudás előnyt jelent
  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodásmód

Nálunk a helyed, ha a tapasztalatokon túl:

  • Rátermett, elhivatott személyiség vagy, aki egyben kiváló kommunikációs-, tárgyalási- és szervező készséggel bír
  • Tudod, mi az az ügyfélorientált szemlélet
  • Csapatban gondolkodsz, de önállóan is jól boldogulsz
  • Pontosan, precízen végzed a munkád
  • Az esetleges konfliktusoktól nem riadsz meg, azokat jól kezeled

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes alapbér
  • Bejárási támogatás, rugalmas munkaidő
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest vagy Környe

Ha Te is szeretnél egy családias hangulatú, összeszokott csapat tagja lenni küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat, bérigény megjelölésével. Várjuk jelentkezésed!

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed és megfelelsz a fenti elvárásoknak, várjuk jelentkezésed.

Amiért érdemes Nálunk dolgoznod:

A Transnintertop Kft. Magyarország egyik legnagyobb, több évtizedes múlttal rendelkező családi tulajdonban lévő nemzetközi fuvarozással foglalkozó vállalata. Munkatársainkat kiemelten fontos értékeinknek tekintjük. Családi vállalkozásként az összetartás, lojalitás és a megbízhatóság az, ami meghatároz minket, ezért fontos számunkra, hogy a Te igényeidhez igazodjunk.
Ha Számodra is fontosak ezek az értékek, örömmel látunk csapatunkban nemzetközi területen, akár részmunkaidőben is!

  • Stabil vállalati háttér,
  • AT, CZ, DE, BE, NL, LUX, IT, FR, DK viszonylatokban teljesítünk fuvarokat
  • Uniózás, Svájc, Anglia NINCS!
  • 45-ös pihenő itthon
  • segítőkész szakmai és műszaki támogatás, fuvartervezés és irányítás
  • gépkocsivezető kollégáinkat dedikált menetirányító kollégák támogatják, így mindig tudod, kihez fordulhatsz,
  • szükséges tanfolyamaid (ADR, GKI) szervezésével és lejáró okmányaiddal kapcsolatban minden teendőt intézünk helyetted,
  • saját szervízzel és üzemanyag kúttal rendelkezünk
  • Kocsigazda rendszerben, kizárólag Scania típusú vontatókkal közlekedünk, gépjárműparkunkat folyamatosan új járművekkel bővítjük

Munkaidőben több lehetőség közül is választhatsz, igyekszünk igényeidhez alkalmazkodni. Jelenleg a következő lehetőségek várnak:

  • 5 nap / 2 nap „hetelős”
  • 10 nap / 4 nap „kéthetelős”

A juttatások terén a következőkkel számolhatsz:

  • Bejelentett bruttó bér: 250.000,- HUF
  • Hűségedet havi lojalitási bónusszal jutalmazzuk
  • Eredményes munkádat negyedévente extra bónusszal honoráljuk
  • Étkezési hozzájárulást biztosítunk, amit telephelyünk Bisztrójában tudsz felhasználni
  • Nemzetközi viszonylatban a kereseti lehetőség ledolgozott napoktól és munkarendtől függően: nettó 650.000 – 750.000 HUF

Amit Tőled várunk:

  • „C” és „E” kategóriás jogosítvány
  • GKI vizsga
  • Minimum 1 éves nemzetközi gépkocsivezetésben szerzett tapasztalat nyerges szerelvénnyel.
  • küldeménydarabos ADR előnyt jelent. Amennyiben még nincs veszélyes áruk szállítására jogosító képesítésed, de megtaláltad velünk a számításaidat, illetve úgy döntesz, hogy belevágsz, beiskolázunk és kifizetjük a tanfolyamodat.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed és megfelelsz a fenti elvárásoknak, várjuk jelentkezésed az alábbi űrlap kitöltésével vagy a +36 30 288 4417 -es telefonszámon vagy az allas@transintertop.hu e-mail címen.

(A kötelező mezőket * -gal jelöltük.)

Vezénylő munkakörbe munkatársat keresünk!

 Feladatok:
  • Gépjárművezetőkkel való kapcsolattartás, munkaidő beosztásának szervezése, nyilvántartása
  • Fuvarfeladatokhoz tartozó útvonaltervek elkészítése
Elvárások:
  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 év munkatapasztalat
  • Szakmai és törvényi előírások ismerete
  • Szabálykövetés
  • Magas terhelhetőség, stressztűrés

  • Angol, német nyelvtudás előnyt jelent
  • Kiemelten magas alapbér + bónusz
Egyéb információk:
  •  Munkavégzés helye: Környe vagy Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed és megfelelsz a fenti elvárásoknak, várjuk fényképes jelentkezésed, magyar és angol nyelven, a bérigény megjelölésével.