CSALÁDBAN AZ ERŐ

Családi vállalkozásként az összetartás, a lojalitás és a megbízhatóság, sikeres üzleti vállalkozásként pedig a szakértelem, elhivatottság és hosszútávú gondolkodás, ami meghatároz minket.

Építs karriert a Transintertop-nál!

Ha számodra is fontosak a hasonló értékek, örömmel látunk csapatunkban!
Nézd meg az aktuális állásajánlatainkat!

Aktuális karrier ajánlataink

Ha épp nincs neked szóló állás, de szeretnél a csapatunk tagja lenni, küldd el önéletrajzod az allas@transintertop.hu e-mail címre vagy érdeklődj a +36 20 558 6709  telefonszámon (H-P:  8:00 -16:30 között hívható!)

Főbb feladataid lesznek:

  • Belföldi és nemzetközi fuvarok alvállalkoztatása, szoros együttműködésben a kollegákkal
  • Megbízókkal és alvállalkozókkal történő folyamatos kapcsolattartás
  • Kapcsolati háló fejlesztése, mind megbízói, mind alvállalkozói oldalon
  • Árajánlatok készítése, együttműködés a cég értékesítőivel
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Tervcélok elérésében való aktív részvétel

Főbb elvárások:

  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség (Logisztikai szakirány előnyt jelent)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Aktív angol, német, olasz, francia vagy szláv nyelvtudás előnyt jelent
  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodásmód

Nálunk a helyed, ha a tapasztalatokon túl:

  • Rátermett, elhivatott személyiség vagy, aki egyben kiváló kommunikációs-, tárgyalási- és szervező készséggel bír
  • Tudod, mi az az ügyfélorientált szemlélet
  • Csapatban gondolkodsz, de önállóan is jól boldogulsz
  • Pontosan, precízen végzed a munkád
  • Az esetleges konfliktusoktól nem riadsz meg, azokat jól kezeled

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes alapbér
  • Bejárási támogatás, rugalmas munkaidő
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest vagy Környe

Ha Te is szeretnél egy családias hangulatú, összeszokott csapat tagja lenni küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat, bérigény megjelölésével. Várjuk jelentkezésed!

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed és megfelelsz a fenti elvárásoknak, várjuk jelentkezésed.

Gyere és guruljunk együtt az utakon!

Ha már Európát járod, szeretnél Európai bért is kapni? Szeretsz vezetni és nem rémülsz meg a kilométerektől? Akkor egymást keressük!

Mi lenne a feladatod?

  • 2 hetes – 10/4 vagy 11/3 – nemzetközi munkavégzés kocsigazda rendszerben

vagy

  • 2 hetes nemzetközi – és hozod a kedvenc kollégádat, akivel 2 hét / 2 hét felosztásban használjátok ugyanazt az autót – vagy, ha csak egyedül jönnél, akkor mi jelöljük ki a leendő kocsi-társad

Cserébe mit tudunk ajánlani?

  • kizárólag Scania vontatók, saját szervízzel és üzemanyagkúttal
  • TIT Bisztró – minden alkalommal meleg étel vár a telephelyen széles választékban, amihez étkezési hozzájárulást biztosítunk Számodra
  • 0-24-es ügyeleti rendszer, így mindig a rendelkezésedre fog állni egy kolléga, ha problémád vagy kérdésed lenne
  • Hűségedet lojalitási bónusszal jutalmazzuk
  • Eredményes munkádat havonta és negyedévente is extra bónusszal honoráljuk
  • A kereseti lehetőség ledolgozott napoktól függően: nettó 800.000 – 950.000 HUF

Ehhez viszont elvárjuk Tőled, hogy:

  • Dolgozni akarj, ne csak pénzt keresni
  • Legyen „C” + „E” kategóriás jogosítványod és érvényes GKI vizsgád
  • Minimum 1 éves nemzetközi gépkocsivezetésben szerzett tapasztalattal rendelkezz nyerges szerelvénnyel

Kérjük, látogass el honlapunkra is, ahol sok részletes információt találsz cégünkről.

www.transintertop.hu

Ha felkeltettük az érdeklődésedet várjuk jelentkezésed a +36 30 288 44 17 -es telefonszámon, vagy az allas@transintertop.hu e-mail címen!