CSALÁDBAN AZ ERŐ

Családi vállalkozásként az összetartás, a lojalitás és a megbízhatóság, sikeres üzleti vállalkozásként pedig a szakértelem, elhivatottság és hosszútávú gondolkodás, ami meghatároz minket.

Építs karriert a Transintertop-nál!

Ha számodra is fontosak a hasonló értékek, örömmel látunk csapatunkban!
Nézd meg az aktuális állásajánlatainkat!

Aktuális karrier ajánlataink

Ha épp nincs neked szóló állás, de szeretnél a csapatunk tagja lenni, küldd el önéletrajzod az allas@transintertop.hu e-mail címre vagy érdeklődj a +36 20 745 4150  telefonszámon (H-P:  8:00 -16:30 között hívható!)

Az új munkatárs feladatai:
  • Partnercégünk dunaújvárosi telephelyén belül pótkocsik mozgatása, 40 tonnás nyerges szerelvénnyel.
  • Napi 8 órás, 3 három műszakos munkarendben. Esetenként 8 órás szombati munkavégzés, valamint hét közbeni, eseti túlórával.
A pályázóval szembeni szakmai elvárások:
  • „C” és „E” kategóriás jogosítvány
  • gépkocsivezetésben szerzett tapasztalat
  • megbízhatóság
  • problémamegoldó képesség
  • rugalmasság
  • alkalmazkodó képesség
Az elbírálásnál előnyt jelent:
  • Dunaújváros és vonzáskörzetében levő lakhely
Amit kínálunk:
  • Scania típusú gépkocsipark
  • pontos bérkifizetés
  • étkezési hozzájárulás
  • kiváló fuvarszervezői és műszaki háttér
  • rugalmas, tervezhető munkavégzés
  • átlagos kereseti lehetőség nettó 405.000 Ft

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed és megfelelsz a fenti elvárásoknak, várjuk jelentkezésed: az alábbi űrlap kitöltésével/az  allas@transintertop.hu e-mail címen/ illetve a +36207454150 telefonszámon, hétfőtől péntekig, 8-16 óra között.

(A kötelező mezőket * -gal jelöltük.)

    Ország *

    Kérjük jelölje be, amennyiben rendelkezik valamelyikkel az alábbiak közül:

    Előző 3 munkahelyének neve
    Mettől? (év, hónap)
    Meddig? (év, hónap)

    Honnan hallott a Transintertop Kft.-ről?

    * Kötelező mező